Extensivierungsprämie

Extensivierungsprämie
galvijų auginimo ekstensyvinimo išmoka statusas Aprobuotas sritis gyvulininkystė apibrėžtis Tiesioginė išmoka, skiriama kaip specialiosios išmokos priedas, kai gyvulių tankis pašarinių naudmenų hektare yra ne daugiau kaip 1,4 sutartinio gyvulio. atitikmenys: angl. extensification payment vok. Extensivierungsprämie pranc. paiement à l'extensification ryšiai: susijęs terminasspecialioji išmoka šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2006 m. kovo 17 d. įsakymas Nr. 3D-99 „Dėl papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų už galvijus mokėjimo“ (Žin., 2006, Nr. 32-1144)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужна курсовая?

Look at other dictionaries:

  • extensification payment — galvijų auginimo ekstensyvinimo išmoka statusas Aprobuotas sritis gyvulininkystė apibrėžtis Tiesioginė išmoka, skiriama kaip specialiosios išmokos priedas, kai gyvulių tankis pašarinių naudmenų hektare yra ne daugiau kaip 1,4 sutartinio gyvulio.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • galvijų auginimo ekstensyvinimo išmoka — statusas Aprobuotas sritis gyvulininkystė apibrėžtis Tiesioginė išmoka, skiriama kaip specialiosios išmokos priedas, kai gyvulių tankis pašarinių naudmenų hektare yra ne daugiau kaip 1,4 sutartinio gyvulio. atitikmenys: angl. extensification… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • paiement à l'extensification — galvijų auginimo ekstensyvinimo išmoka statusas Aprobuotas sritis gyvulininkystė apibrėžtis Tiesioginė išmoka, skiriama kaip specialiosios išmokos priedas, kai gyvulių tankis pašarinių naudmenų hektare yra ne daugiau kaip 1,4 sutartinio gyvulio.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”